Bizi Arayın

+90 535 698 58 89

E-Mail Atın

bilgi@guvenvinc.net

GAZİANTEP ELEKTRİKLİ FORKLİFT

Elektrikli Forkliftler dar mekanlarda dengeli ve rahat hareket olanağı sağlayan forklift türlerindendir. Elektrikli forkliftler, yürüyüş, kaldırma-indirme vb. fonksiyonları elektrik motorları vasıtası ile gerçekleştiren araçlardır. Başlıca avantajlarını aşağı şöyle sıralayabiliriz;

Elektrikli forkliftler elektrik maliyetinin düşük olması sebebi ile minimum seviyede işletme maliyeti oluşturmaktadır.

Egzost gazı üreten araçlar kapalı alanlarda sağlık bakımından tehdit oluşturduğundan depolarda elektrikli forklift kullanımı özellikle tercih edilmektedir.

Hareketli parça sayısı az olduğundan diğer forkliftlere göre arıza yapma riski daha düşüktür. İçten yanmalı forkliftlere göre sarf malzeme giderleri az seviyede oluşmaktadır. ve ekonomik çalışma ömürleri daha uzundur.

Dizel ve LPG?li araçların yakıt depoları işletmeler için risk oluşturmaktadır. Elektrikli forkliftlerde ise kullanılan akü standart şebeke elektriği ile güvenli bir şekilde şarj edilmektedir.

Elektrikli forkliftler, içten yanmalı forkliftlere kıyasla çalışma esnasında çok daha az ses çıkartarak çalışırlar. Operatörün konforu, kapalı alanlardaki ses seviyesi ve güvenlik açısından önemlidir.

Yedek akü kullanımı sayesinde aracın 24 saat hiç durmadan çalışması sağlanabilmektedir. Elektrikli forkliftler standartların ötesinde güvenlik özellikleri sunmaktadır. Operatörünüz güvenli ve konforlu bir şekilde en yüksek verimle çalışabilir.

SİZİN İÇİN VARIZ

Firmamız 1983 yılında Vinç İşletmesi Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak Gaziantep'te faaliyete başlamıştır. Farklı kapasitelerde hiab vinç ve forkliftlerden oluşan araç parkı ve konusunda uzman kadrosuyla her geçen gün gelişerek ve tecrübe kazanarak vinç sektöründe hizmetlerine devam etmektedir.

  • Müşterilerden gelen talep ve görüşler titizlikle değerlendirilmekte ve üretim bu doğrultuda yönlendirilmektedir.
  • ekiplerimiz sayesinde sizlerde her an 7/24 işinin vinÇ hizmetlerimizden zaman kaybetmeden yararlanabilirsiniz.
  • Zamanınızın Değerli Olduğunu Biliyoruz Sizler İçin Kısa Sürede Hizmetlerimizi Gerçekleştiriyoruz
  • Gaziantep'in neresinde olursanız olun bir telefon uzağınızdayız

Özel Kampanyalarımızı Kaçırmayın!

ÖZELLIKLER

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

7/24 DESTEK

ekiplerimiz sayesinde sizlerde her an 7/24 işinin vinÇ hizmetlerimizden zaman kaybetmeden yararlanabilirsiniz.

ZAMANINIZ DEĞERLİ

Zamanınızın Değerli Olduğunu Biliyoruz Sizler İçin Kısa Sürede Hizmetlerimizi Gerçekleştiriyoruz

GAZİANTEP VİNÇ

Gaziantep'in neresinde olursanız olun bir telefon uzağınızdayız